انرژی درمانی پیشرفته + کتاب جامع انرژی درمانی پیشرفته+ درمان پرانایی

ذهن ما مدام دنبال تمرین و تکنیک پیچیده و سخت میگردد در حالی که انسان با ابزارهای ساده میتواند به حقیقت دست پیدا کند چون حقیقت در اصل ساده و دستیافتنی است. و از جنس فولاد ضد زنگ را در نقاط مختلف بدن که به آنها نقاط طب سوزنی میگویند، فرو میکند. باور بر این است که عدم تعادل در انرژی بدن یا “چی”، علت مشکلات موجود در بدن است. در برخی مراکز، این نوع درمان جایگزین ممکن است در دسته ماساژ یا درمان بدنی قرار گیرد. سلام. هزینه های درمانی به نوع بیماری و مشکل بستگی دارد که با تشخیص پزشک باید انجام شوند. همانطور که میدانید طبق تحقیقات انجام شده بیمارانی که به بیماریهای سخت مبتلا شدهاند اما روحیه خود را حفظ کردهاند، حتی در مواردی که از نظر علم پزشکی درمان آنها غیر ممکن بود به طرز معجزه آسایی درمان شدهاند. ساختار کریستالها به گونهای است که به ورودی های انرژیهای مختلف اطراف خود پاسخ میدهند، بنابراین نوسان میکنند و فرکانس های ارتعاشی خاصی منتشر میکنند. همچنین قابل ذکر است که هر یک از انواع مختلف کریستال، خواص ویژهای دارند.

استفاده از آب هنگام وضو گرفتن و مرطوب کردن قسمتهای مختلف بدن باعث شده که این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار گردد. طب سنتی بر پایه انرژیهای درون بدن است و قدمت آن به 2300 سال پیش باز میگردد، اما مطالعات اخیر و نتایج درمانی موفق سبب شده است امروزه بسیاری از افراد برای درمان انواع بیماریها از این روش کمک بگیرند. انرژیهای مسدود و نامتعادلی که داخل بدن هستند، با وضو گرفتن و نمازخواندن یا هر عبادت دیگری مانند دعا خواندن پاکسازی خواهند شد و انجام این اعمال یک روند کاملِ درمانی است. آنچنان که باید راضی نیستید میتوانید آزمایشی انجام دهید. اگر حس میکنید که آدم موفقی نیستید و از لحاظ شرایط مادی، روابط، معنویات و… تجدید وضو باعث ماندگاری این شرایط میشود. و اگر كسی كه سالم است این كار را انجام دهد، هیچ گاه دچار دیسك و ناراحتی كمر نمی شود. استفاده از بلور ها در چنین محیط هایی ممکن است به ایجاد آرامش کمک کند، اگرچه این اثر نیز با شواهد علمی تأیید نمی شود. کسی که با وضو بخوابد بستر او برایش مسجد میشود، و خوابش ثواب کسی را دارد که به نماز مشغول است تا این که شب را به صبح رساند.

همچنین پیامبر در پاسخ به شخصی درمورد توصیف مؤمنان در قیامت فرمودند: صورت مؤمنان بر اثر وضو درخشان و روسفید و کسی که شب را با وضو بیارامد، گویی که تمام شب را به عبادت گذرانده است. هرگونه اختلال یا عملکرد نامناسب در مسیر کانالهای انرژیکی بدن باعث ایجاد بیماری و عدمتعادل در بخشهای مختلفی از بدن میشود، وضو از تجمع این انرژیهای ناسالم جلوگیری میکند و تعادل در قسمتهای چپ و راست و بالا و پایین بدن به کمک آب بهتر صورت میگیرد. اگر بیشتر مایل هستید که همه سنگ های خود را به صورت جداگانه انتخاب کنید و با کیفیت عالی و طبیعی باشند، می توانید به یک فروشگاه کریستال یا سنگ های قیمتی در بازار زرگرهای تهران پانزده خرداد بروید. منبع :دمرول وضــو «یا ایَّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اِذا قُمتُم اِلَی الصَّلاةِ فَاغِسلُوا وُجوهَکُم وَ اَیدِیَکُم اِلَی المَرافَقِ وَ امسَحُوا بِرُووُسِکُم وَ اُرجُلُکُم اِلَی الکَعبَینِ.» ای کسانی که ایمان آوردهاید هنگامی که به نماز میایستید صورت و دستها را تا آرنج بشویید و سر و پاها را تا مفصل مسح کنید. در این روش نقاط مشخصی از بدن به وسیله سوزن تحریک می شود و این موضوع موجب تقویت سیستم عصبی می گردد. جاسپر زرد را می توان با آدرنالین تشبیه کرد چرا که انرژی بدن و ذهن را تقویت می کند و باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین انرژی های بدن می شود .

کسانی که دائمالوضو هستند را به قایقی تشبیه کردهاند که در رودخانهای آرامآرام به سمت مقصد مشخصی در حال حرکت است. تکنیک های چاکرا درمانی یا چاکرا تراپی به شما کمک میکند علاوه بر آرامش روحی و ذهنی به جسمی سالم و دور از درد و رنج نیز دست یابید. این روش درمانی شامل مجموعه ای از تزریقات به وسیله آمپول است که در لایه چربی زیر پوست انجام می شود. همچنان گفتم شرط اول درمان راه دور با انرژی اینه که شخص مقابل حتما و حتما دوره های خاص اون رو طی کرده باشه و علاوه بر قوی بودن و تسلط خودش روی انرژی باید به سطحی رسیده باشه که بتونه ذهنشو ساکت کنه و هیچ ارتعاشی در درونخودش چه مثبت چه منفی در لحظه تشخیص و قبل ارسال انرژی نباید داشه باشه و رسیدن به این سطح فقط با تعادل همه ی چاکراها و آموزش و تمرینهای زیاد امکان پذیره و هرگزتوسط افرادی عادی که این تخصص رو ندارن نباید انجام بشه چون در صورت نداشتن تسلط لازم علاوه بر اینکه سودی نداره ممکنه یک ارتعاش منفی و مضر هم به طرف مقابل منتقل بشه. بنابراین انجام عمل وضو شما را پاک و سالم میکند. که آدرنالین تولید میکند(.

دیدگاهتان را بنویسید