انرژی درمانی چه تاثیری بر سلامتی دارد

مشخصترین ویژگی درمانی آباژورهای سنگ نمک مربوط به تصفیه هوای پیرامون است. امواج الکترومغناطیسی موجود در هوای منزل و محل کار سرشار از یونهای مثبتی هستند که باعث کاهش سطح انرژی و هوشیاری شما میگردند. همراه با واژه انرژی مفاهیمی چون گرما، جریان، پتانسیل، شدت، جذب، دفع، رنگ، طعم، بو، اثر گذاری و … سنگ نمک به شدت جاذب رطوبت هواست و از آنجایی که به همراه بخار آب، ذرات ریز گرد و غبار و آلایندههایی مانند دود سیگار نیز وجود دارد از همین رو این وسیله با جذب تمامی آنها، هوایی تصفیه شده را در اختیارتان قرار میدهد. شماره تلفن همراه . همچنین ثبات احساسی و قدرت درونی را به ارمغان آورده و انعطاف پذیری و همکاری را در بین اعضای خانواده افزایش می دهد. به محض اینکه چاکرای تاج کاملا” آگاه شود , کار جذب انرژی کیهانی اش به پایان می رسد و شروع می کند به تشعشعات انرژی بر طبق آکورد خودش. درمانجو فردیست که در جسم، احساس، روان و یا ذهنش اختلالی ایجاد شده باشد و این اختلال چه از ناحیه درون باشد و چه از ناحیه بیرون، فرد را از حالت طبیعی خارج می کند و به بينظمی مي کشاند. یک جلسه موسیقی درمانی می تواند شامل گوش دادن به موسیقی ، نواختن آن ، نوشتن آهنگ و یا بحث در مورد اشعار باشد .

یونهای منفی ساطع شده از سنگ نمک در این مورد نیز بسیار مثمر ثمر هستند. هنگامی که قطعه ای از سنگ کریستال را بر روی قسمتی از بدن قرار می دهید، انرژی با فرکانس پایین تری ساطع می شود و بدن را تشویق می کند تا از خود انرژی با فرکانس بالاتری منتشر کند؛ بنابراین اگر احساس خستگی دارید و یا احساس می کنید که انرژی بدنتان کاهش یافته است، برای افزایش انرژی بدن خود از کریستال استفاده نمایید و از خاصیت خارق العاده آن در افزایش انرژی حیرت زده شوید. در ادامه باید گفت که هرچه چاکرای ساهاسرارا بیشتر باز باشد میزان گره ها و قفلهای شش چاکرای باقی مانده باز شده و انرژی هایشان با بالاترین فرکانسهای ممکن ساطع می گردد. حال با شروع عمل وضو , ابتدا صورت را می شوییم , پوست بدن قابلیت جذب و نگهداری میزان زیادی انرژی را در خود دارد . ریه چپ دو چاکرا فرعی دارد كه در پشت آن واقع شدهاند: چاکرا فرعی بالای ریه چپ و چاکرا فرعی پایین ریه چپ.

رنگ زرد و طلایی این چاکرا جنبه درمانی دارد و برای دیابت و یبوست مفید است.همچنین در کنترل چاقی و اضافه وزن موثر است. عصارهی این گیاه برای سیستم گوارشی نیز خیلی خوب است. «سر استاد خیلی شلوغ است. این شیوه، سادهترین راه درمان حیوانات خیلی کوچک، خیلی بزرگ و یا حیواناتی است که ترسیدهاند، همینطور حیواناتی که درمان مستقیم آنها خطرناک است. یونهای مثبتی که از دستگاههای الکترونیکی تولید میشوند مسبب بیماریهای بسیاری نظیر افت فشار خون هستند که به نوبه خود منجر به پایین آمدن سطح اکسیژن مغز میگردد. با توجه به اینکه اتاق نشیمن قسمت اصلی خانه را تشکیل می دهد و اعضای خانواده بیشتر وقت خود را در این قسمت از خانه سپری می کنند؛ بنابراین می توان با به کار بردن این سنگ ارزشمند در قسمت هایی از اتاق نشیمن، به افزایش روابط صمیمانه اعضای خانواده کمک کرد و همچنین از انرژی مثبتی که منتشر می کند، نهایت استفاده را برد. با توجه به مطالب گفته شده و خواص هر یک از سنگ ها، شما می توانید براساس نیاز خود از این سنگ ها در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید تا هم با درخشندگی و زیبایی خاص آنها، نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کنند و هم از خواص درمانی و انرژی مثبتی که در فضا منتشر می کنند، استفاده کرده و حس بهتری را به خود و اعضای خانواده خود هدیه دهید.

سنگ نمک صورتی همانند نمک خوراکی که در کابینت شما موجود است، عمدتا از سدیم کلراید تشکیل شده است، با این تفاوت که ناخالصی های عمده موجود در آن مانند منیزیم، کلسیم، پتاسیم و دیگر عناصر موجود، باعث به وجود آمدن نوعی خاصیت انرژی درمانی در آن می شود. سنگ نمک صورتی همچنین به عنوان تسکین دهنده، عنصری آرامش بخش و برای کاهش استرس در حمام نگهداری می شود. یکی از عوامل بیرونی مؤثر در ایجاد استرس و اضطراب، یونهای مثبت پیرامون ماست که سنگ نمک با ویژگی درمانگر خود در طراحی آباژور میتواند ما را از این مشکل برهاند. قابل ذکر است که رنگ های مختلف سنگ نمک خواص التیام بخش و درمانی مختص به خود را در محیط منتشر می کنند که افراد می توانند با تحقیق در مورد خواص هر یک از آن ها و با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری کرده و در فضای خانه خود استفاده نمایند. به طور کلی روش های موجود در انرژی درمانی غیر تهاجمی بوده و هیچ گونه دارویی در آن استفاده نمی شود. مصرف این دمنوش برای زنان باردار و کودکان توصیه نمی شود. در حقیقت مراجعه کننده به دنبال درمان بیماری خود است و برای رهایی از درد و رنج خود به اصلاح به هر دری می زند تا بهبوی یافته و درمان شود.

دیدگاهتان را بنویسید