انرژی درمانی چیست و چند نوع دارد ؟

بعد مثبت بهره مندی از مزیت های چرخه ی کامل یوگا را می توان تحت عنوان تیزی و چابکی ذهن بیان نمود.هم حوصله و هم ظرفیت هوشیاری و زیرکی،یعنی دقت و میل برای مواجهه با مشکلات ،فردی که قادر نباشد شور و شوق بی کران خود را در آخر یک روز کاری، صبح زود یا حتی وسط روز احیاء کند،تلاش هایی برای شارژ مجدد انرژی های روانی می تواند موجب احیای مجدد رضایت خاطر کامل وی گردد. تصویر برداری با رزونانس مغناطیسی (MRI)، لیزر های مورد استفاده در جراحی ، پرتو درمانی و فتودینامیکی مثال هایی از کارایی انرژی درمانی در پزشکی است . این جریان انرژی بیشتر در ناحیه ای تمركز پیدا می كند كه نیاز به این انرژی دارد. ضبط را روشن کرده، دراز می کشند و پس از مدتی، بتدریج نیازشان به انجام تمرین، به دوبار در روز می رسد. فایل صوتی سابلیمینال رایگان افزایش انرژی و شادی بر پایه تلقینات مثبت ساخته شده و شما با گوش دادن به این فایل صوتی میتوانید به راحتی ضمیر ناخودآگاهتان را برای شاد و پرانرژی بودن در طول روز برنامه ریزی کنید. آسانا ها تاثیر عمیقی بر بدن دارند و بر سیستم های مختلف بدن مثل ماهیچه ،تنفس،گردش خون،گوارش،سیستم ترشحی،تولید مثل،غدد و سیستم عصبی تاثیر دارند.حرکات و اعمال رباط ها،مفاصل ، عضلات ، تاندون ها و دیگر نقاط بدن را با کمک افزایش جریان خون و قابلیت انعطلف پذیری نرم می کنند.

این مطالعه نشان داد که تفکر خلاق میتواند توسط موسیقی افزایش پیدا کند؛ مطالعات آینده میتوانند روی چگونگی تاثیر انواع موسیقی های محیطی (ambient) روی خلاقیت تمرکز کرده و شرکت کنندگانی از فرهنگ های مختلف، گروه های سنی مختلف و سطح تجربه ی موسیقی متفاوت را در آزمایشات خود وارد کنند. این اصل سوخت مناسبی را برای بدن تهیه می کند.مصرف مناسب غذا،هوا،آب و نور آفتاب از ضروریات است.رژیم غذایی یوگا ،ذهن را آرام کرده و احساست سرکش آدمی را مهار می کند. برای مثال اگر کسی مدعی شود که میتواند با این روش بیماری سرطان بدخیم را درمان کند، کاملاً دروغ گفته است. اگر میخواهید که با اسرار پنهانی یوگا بر روی بعد معنوی خود آشنا شوید؛ کتاب کریا یوگا تمرینات پیشرفته هانا یوگا و اسرار بیداری کندالینی بهترین پیشنهاد برای شماست. علاوه بر بهداشت جسمی،یکی از تاثیرات عمده و چشمگیر یوگا بر بهداشت روانی است که خود بر بهداشت جسمی نیز تاثیر قابل توجهی دارد.

تمامی این کتابها به فارسی ترجمه شدهاند و به صورت کتاب دیجیتال (آنلاین و PDF) و کتاب فیزیکی قابل خریداری هستند. آموزش انرژی درمانی ساده است وبرای همگان قابل یادگیری است. ۲- سطح دوم انرژی درمانی با نگرانی برای سلامتی تفاوت دارد و شامل ارزیابی انرژی های بدن و روش های مرتبط با آن است. این فایل صوتی موسیقی درمانی، شامل ۶ آهنگ اصلی و ۳ آهنگ مکمل دیگر است که بعداً توسط دکتر لئونارد هوروویتز کشف شد. همان طور که گفته شد،یوگا یکی از انواع روش های طب جایگزین است که در سراسر جهان پذیرفته شده است. روش کایروپراکتیک نیز باعث فوت ۲۶ نفر شد که تقریبا همهی آن بهخاطر پاره شدن شریان مهرهای در گردن بوده است. یوگا در عمل، کتابی مناسب برای کسانی است که مبتدی هستند و قصد دارند به صورت خودآموز یوگا را یاد بگیرند. سبک نگارش این کتاب همچون برنامهای درسی است که در غالب یک نمایشنامه آموزشی به سبک پونای هندی، به مبتدیان تمرینات آسان یوگا را آموزش میدهد. ۱۷۴ هرتز: فرکانس پایه که کمترین درجه صدا را دارد.

این اصلاحات با آساناهایی که برای هر بیمار تعیین می شد،بدست آمد. محققان این دانشگاه در پایان ،سه یا چهار بار و هر بار به مدت 30 دقیقه پرانایاما و یو گار ا در هفته توصیه کرده اند.تحقیقات نشان داده است که میزان کاهش وزن با یوگا از بسیاری از روش های متداول مانند آیروبیک بیشتر است.(15کیلوگرم در مقایسه با 8کیلوگرم).به گفته محققان ،یوگا همچنین خاصیت ضد اضطرابی بیشتر از آیروبیک دارد. اما اینکه مدعی شویم با این روش می توان بیماری های صعب العلاج را درمان کرد، گزافه گویی کرده ایم. آیت الله فاضل لنکرانی مطرح کرد: بحث استنساخ از سال های گذشته مطرح شد و فقها عموما آن را حرام اعلام می کردند، اما ما اعلام کردیم که از نظر فقه شیعه اشکالی بر آن وارد نیست. لازم به ذکر است که این هورمون که دوپامین نام دارد در هنگام مصرف مواد مخدر و شادی آور نیز ترشح می شود اما نکته جالب اینکه اثبات شده برخلاف مواد مخدر که اثرات مخرب جانبی زیادی دارد، موسیقی هیچ عارضه ای برای انسان ندارد. به خاطر اینکه مکملهای رژیمی و گیاهان دارویی تحت نظارت سازمان غذا و دارو نیستند، بیشتر افراد از این مسائل اطلاعی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید